Miejsce w którym chce się pracować

tdsoft logo on the wall
two programmers working together
A male golfer on a field

Stań się częścią czegoś wyjątkowego

Niektóre firmy zachęcają pracowników czwartkiem z jabłkiem. My stawiamy na najnowsze technologie, poczucie wspólnej misji, i wpływ na kierunek rozwoju firmy.

Wspólna misja

Małe firmy mają  tę przewagę, że mogą zapewnić swoim pracownikom dążenie do wspólnego celu. W TDSOFT’cie dbamy o to, by każdy rozumiał rolę jaką odgrywa w rozwoju firmy, i czuł się częścią czegoś większego. 

Najnowsze technologie

Aplikacje które tworzymy powstają przy pomocy najnowszych technologii webowych, co pozwala naszym programistom stale się rozwijać, i być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Wpływ na rozwój firmy

Kolejną zaletą mniejszej firmy jest bezpośredni dostęp do osób decyzyjnych, i możliwość wpływania na ich decyzje. Płaska struktura sprawia, że każdy może dzielić się swoimi pomysłami, i zawsze są one mile widziane.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Luźne godziny pracy

Nie stawiamy barier tam gdzie to niepotrzebne. Jeżeli chcesz przychodzić na 10, przychodzisz na 10. Jeżeli chcesz pracować któregoś dnia z domu, po prostu informujesz o tym zespół. Proste.

Świetna atmosfera

W tdsofcie zwyczajnie przyjemnie się pracuje. Odwiedź naszą stronę na facebook'u, żeby poznać nas lepiej.

Ciekawe projekty

Nie piszemy stron e-commerce, nie utrzymujemy starych systemów, i nie robimy powtarzalnych rzeczy. Branża którą się zajmujemy wymaga od nas najnowszych technologii, i nowatorskich pomysłów.

Brak dress-Codu

Prezes w klapkach, developer w kapciach, a marketingowiec w butach od garnituru. Innymi słowy - kto co lubi. Nikt nie będzie zmuszał do noszenia czegoś, na co sam nie masz ochoty.

Wolne pozycje

Junior Javascript Developer

Junior Web developer

WordPress Developer

Dołącz do zespołu wyjątkowych ludzi

Wypełnij formularz lub napisz do nas na:
tdsoft@tdsoft.pl

Dołącz do zespołu wyjątkowych ludzi

Wypełnij formularz lub napisz do nas na: tdsoft@tdsoft.pl

2020 © TDSOFT All rights reserved